Çatı
Çatı

Çatı

 

Çatı ve Eksiz Oluk?


Çatı ve oluk baca dibi kalkan sacı ve baca şapkası imalat ve montaji yapılarınızın yanında eksiz olarak özel makinemizle imalatını gerçekleştirip kısa sürede çatılarınıza montajını gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

istanbul fatih çatı ustası,istanbul fatih çatı oluğu,istanbul fatih oluk ustası,istanbul fatih çatı oluk firması,istanbul fatih çatı olukları,istanbul fatihde olukcu,istanbul fatih oluk işleri,istanbul fatihde oluk fiyatları,istanbul fatih çatı eksiz olukcu,istanbul fatih renkli oluk,istanbul fatih olukçuluk,istanbul fatih yağmur oluğu,istanbul fatihde oluk hizmeti,istanbul fatih çatı tamiri,istanbul fatih çatı tamir ustası,

 

 

Çatı Aktarma

 

Çatı aktarma çatı onarımı çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir.

 

 

fatih çatı ustası,fatih çatı oluğu,fatih oluk ustası,fatih çatı oluk firması,fatih çatı olukları,fatihde olukcu,fatih oluk işleri,fatihde oluk fiyatları,fatih çatı eksiz olukcu,fatih renkli oluk,fatih olukçuluk,fatih yağmur oluğu,fatihde oluk hizmeti,fatih çatı tamiri,fatih çatı tamir ustası,

 

 

 

 Kiremit Aktarma

 

Kiremit aktarma günümüzde avrupada olduğu gibi türkiye’de kiremit uygulaması yapılmaktadır. KİREMİT AKTARMA Mevcut çatı üstündeki ÇATI KAPATMA örtüsüdür.

 

 

 

 

istanbul fatih kiremit çatı,istanbul fatih kiremit çatı firması,istanbul fatih kiremit çatı tamiri,istanbul fatih oluk çatı,istanbul fatih oluk imalatı,istanbul fatih kiremit aktarma,istanbul fatih kiremit aktarma ustası,istanbul fatih çatı tamiri,istanbul fatih çatı tamir ustası,istanbul fatih çatı yapım ustası,istanbul fatih çatı firması,

 

 

Yeni Oluk Yapımı

 

Çatı ve oluk yapılacak alan öncesinde uzman uztalarımızca incelenir, nasıl bir çalışma isteniliyor ise ona görede fiyatlandırma sunulur.

 

 

Mevcut Çatı Tamiri

 

Saha ekiplerimiz incelemelerini yaptıktan sonra ihtiyaç duyulan en güvenilir en kaliteli ve garntili olan çalışmaları yapmak için detaylı bilgileri paylaşımda bulunurlar.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014